Něco o Karol Seville

21. června 2017 v 20:39 | Kass
Karol Sevilla


Karol Sevilla je mexická herečka a zpěvačka. Narodila se 9. listopadu 1999 (17 let).
Karol se narodila v Mexico City a má staršího bratra. Navštěvovala CEA INFANTIL v letech 2006 až 2008. Sevilla začala svou uměleckou kariéru v televizních reklamách ve věku šesti let. Od té doby, se objevila v mnoha televizních seriálech, včetně: Amorcito Corazón , Como kostky el dicho a La Rosa de Guadalupe . Také se objevila v muzikálech , včetně The Wizard of Oz , Fantabulosa a Timbiriche . V současné době hraje roli Luny v nové Disney Channel show, Soy Luna .

Soy Luna
Soy Luna je argentinský dramatický televizní seriál na způsob telenovely, který měl premiéru 14. března 2016 na Disney Channel Latinská Amerika a na českém Disney Channelu měla premiéru 5. září 2016. Tento rok vyjde v září druhá série. Karoll zde hraje hlavní postavu Lunu Valente.

Děj
Luna Valente (Karol Sevilla) si spokojeně žije v Mexiku. Našla si skvělou brigádu, rozváží jídlo na bruslích. Takže může trávit většinu svého volného času tím, co má nejradši: baví se s nejlepším kamarádem Simónem a bruslí po celé Cancúnské promenádě. Lunin život nabere neočekávaný směr, když se s celou rodinou přestěhuje do Argentiny. Stesk Luna zahání bruslením a díky nim objeví soutěž Jam & Roller. Na bruslařském stadiónu se také seznámí s okouzlujícím Matteem. Díky svému odhodlání a nadšení se Luna naučí freestylovému bruslení, potká nové kamarády a objeví své pravé já.Ale Karol Sevillu milujou všichni!Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama